Treningi indywidualne i w małych grupach

Treningi Indywidualne

Treningi Indywidualne Krav Maga są świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu brać udziału w treningach grupowych, mają sprecyzowany cel treningowy lub chcą uzyskać szybsze efekty nauki. Zajęcia odbywają się w sali treningowej Klubu w okolicy metra Nowy Świat – Uniwersytet.

Trening Indywidualny Krav Maga rozpoczynamy wywiadem na temat dotychczasowej aktywności fizycznej uczestnika, przebytych i obecnych kontuzji i urazów oraz ustaleniem indywidualnego celu treningowego. Na tym etapie Instruktor układa program skrojony na miarę potrzeb i możliwości Studenta.

Walka trening samoobnrona

Na początkowym etapie zajęć, Instruktor bada faktyczny stan kondycji fizycznej oraz sprawdza wiedzę Studenta, jeśli wcześniej miał do czynienia z systemem Krav Maga lub jakimś sportem walki. Potem rozpoczyna się okres nauki nowych umiejętności oraz szlifowania wydolności. Wszystkie elementy wprowadzane na treningu są dobierane pod kątem wcześniej ustalonego celu i mają za zadanie pomóc go osiągnąć.

W trakcie treningu indywidualnego Krav Maga Instruktor dba, by każdy ćwiczony element miał konkretny rezultat. Dzięki temu ćwicząc sam na sam z Instruktorem, można uzyskać lepsze rezultaty w krótszym czasie. Instruktor jest w stanie wyłapać nawet najmniejszy błąd Studenta i odpowiednio go skorygować.

Warszawa wola treningi Krav maga

Zajęcia odbywają się w pełni wyposażonej sali treningowej Klubu Krav Maga Center. Instruktor podczas zajęć korzysta ze specjalnej tarczy na korpus, a czasem też na głowę tak, aby Student mógł przećwiczyć każdy cios i uderzenie na pełnej sile. W salce znajdują się również wałki i piłki do rolowania w razie, gdyby Student chciał rozmasować mięśnie po treningu.

We add 10% of the package value to training in English.

1 osoba

Pakiet 8 treningów (30 dni ważności): 1290 zł

Pakiet 8 treningów (60 dni ważności): 1460 zł

Pakiet 4 treningów (30 dni ważności): 775 zł

Pakiet 4 treningów (60 dni ważności): 860 zł

Pojedynczy trening: 240 zł

2 osoby

Pakiet 8 treningów (30 dni ważności): 1630 zł

Pakiet 4 treningów (30 dni ważności): 950zł

Pojedynczy trening: 290 zł

3 – 6 osób

Pakiet 8 treningów (30 dni ważności): 2400 zł

Pakiet 4 treningów (30 dni ważności): 1290 zł

Pojedynczy trening: 370 zł