Instrukcja rejestracji nowego studenta

Jesteś już po pierwszym treningu próbnym? Już wiesz, że chcesz dołączyć do Klubu Krav Maga Center? Świetnie! Poniżej znajdziesz instrukcję jak się zarejestrować i wykupić karnet na zajęcia.

UWAGA – masz dwie możliwości zapłacenia za członkostwo w Klubie:

I. Podpinając swoją kartę podczas procesu rejestracji konta w naszym systemie. Korzystasz wtedy z ratalnej opłaty, która odbywa się raz w miesiącu. Po upływie terminu ważności karnetu, opłaty ustają.

II. Przelewając raz pełną kwotę za cały karnet. Czyli na przykład wybierając karnet 5 miesięczny, przelewasz opłatę za 5 miesiący z góry itp.

Poniższa instrukcja jest dla osób, które chcą podpiąć swoją kartę debetową/kredytową. W przypadku płatności za całość z góry, prosimy o kontakt. Konto wtedy musi być stworzone przez administrację Krav Maga Center.

  1. Zacznij od kliknięcia poniższego linku. Przeniesie Cię on do systemu, w którym zarządzasz swoim karnetem oraz zapisami na zajęcia (link ten znajduje się również w zakładce „STREFA STUDENTA” pod oknem logowania).

    https://wod.guru/kup-karnet/kravmagacenter

  2. Pamiętaj, że jeśli jesteś naszym nowym Studentem, to należy zacząć od zakupu karnetu „OPŁATA WPISOWA”. 

  3. Po wybraniu karnetu zostaniesz przeniesiony na stronę bezpiecznych płatności Espago, gdzie należy wprowadzić dane swojej karty . Po wprowadzeniu danych nastąpi weryfikacja 3D Secure, która zapewnia bezpieczeństwo płatności. Po opłaceniu karnetu, na maila przyjdzie link aktywacyjny konto.

  4. Otwórz maila i ustaw swoje hasło. Po tym kroku Twoje konto jest już zarejestrowane i aktywne.

  5. Należy teraz wybrać odpowiedni karnet. Możesz to zrobić bezpośrednio ze świeżo utworzonego konta. Logujesz się do niego poprzez naszą stronę wchodząc w „STREFĘ STUDENTA”. Nadmieniamy, że jest możliwość zainstalowania skrótu na swoim telefonie (tu porada jak to zrobić).

  6. Po zalogowaniu na swoje konto, klikamy w zakładkę „KARNET” na lewym bocznym menu, a następnie „PRZEDŁUŻ”.

  7. Otworzy się okno, w którym będzie można wybrać odpowiedni karnet.

  8. Gratulację! Udało Ci się wykupić karnet. Do zobaczenia na zajęciach!

W razie problemów z rejestracją lub płatnością, prosimy o kontakt:

 536 304 044 w godzinach 10-15 (pn-czw)
 kontakt@kmcenter.pl

Opisy karnetów Krav Maga Center: 

Karnety 10-miesięczne – karnet na okres 10 miesięcy. Płatność odbywa się ratalnie, co miesiąc ściągając z karty odpowiednią kwotę. Przy wyborze tego karnetu przysługuje zawieszenie na okres 6 tygodni. Karnet 10-miesięczny można również wypowiedzieć. Trzeba wtedy dopłacić równowartość udzielonej zniżki. Przykładowo jeśli wypowiadamy karnet po 3 miesiącach:

 269-199=70 70zł x 3, oznacza to dopłatę w wysokości 210zł.

Karnet nie przedłuża się automatycznie. Po upływie 10 miesięcy Student sam podejmuje decyzję czy chce wykupić nowy i na jaki okres.

Karnety 5-miesięczne – karnet na okres 5 miesięcy. Płatność odbywa się ratalnie, co miesiąc ściągając z karty odpowiednią kwotę. Przy wyborze tego karnetu przysługuje zawieszenie na okres 4 tygodni. Karnet 5-miesięczny można również wypowiedzieć. Trzeba wtedy dopłacić równowartość udzielonej zniżki. Przykładowo jeśli wypowiadamy karnet po 3 miesiącach: 

269-219=50 50zł x 3, oznacza to dopłatę w wysokości 150zł

Karnet nie przedłuża się automatycznie. Po upływie 5 miesięcy Student sam podejmuje decyzję czy chce wykupić nowy i na jaki okres.

Karnety miesięczne – karnet na okres 1 miesiąca. Jego cena jest wyższa o 50/70 złotych od karnetów długo terminowych. Płatność odbywa się jednorazowo, jednak nadal poprzez podpięcie karty (czyli podanie danych karty tak jak w przypadku karnetów długookresowych). Przy wyborze tego karnetu nie przysługuje zawieszenie oraz wypowiedzenie.
Karnet nie przedłuża się automatycznie. Po upływie miesiąca Student sam podejmuje decyzję czy chce wykupić nowy i na jaki okres

Karnet Trening Próbny – karnet dla nowych członków Krav Maga Center, którzy chcieliby wziąć udział w pierwszym treningu i sprawdzić czy taka forma im odpowiada. Karnet wykupuje się poprzez Strefę Studenta. Karnet nie przedłuża się automatycznie. Po jego wygaśnięciu jest możliwość wykupienia karnetu miesięcznego lub długookresowego w zależności od tego na co zdecyduje się Student.

Opłata wpisowa – opłata jest dostępna w zakładce “kup karnet” w dedykowanej zakładce i jest obowiązkowa dla każdego Studenta, który zdecyduje się wykupić karnet miesięczny lub długookresowy. Płatność odbywa się poprzez jednorazowo poprzez podpięcie karty. W ramach opłaty wpisowej każdy Student otrzymuje koszulkę klubową.
Karnet nie przedłuża się automatycznie. Opłata jest jednorazowa – w przypadku chęci wykupienia kolejnej koszulki prosimy o kontakt z Instruktorem lub obsługą klubu.