Instruktorzy

KADRA:

Jakub Skrzypczak

Instruktor Krav Maga Center lvl 3, ekspert w federacji Krav Maga Global. Posiada międzynarodowe uprawnienia federacji Krav Maga Global, a także państwowe uprawnienia m.in. instruktora kick-boxingu i boksu. Szkolił się na terenie Polski, jak również w Europie czy na Bliskim Wschodzie. Instruktor Kettlebell oraz Kettlebell Hardstyle Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, technik dostępu linowego w systemie IRATA, kwalifikowany ratownik. Pomysłodawca klubu Krav Maga Center.

Łukasz Zieliński

Instruktor Krav Maga Center lvl 3, posiada stopień G3 w federacji Krav Maga Global wraz z międzynarodowymi uprawnieniami Instruktora. Instruktor Kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, kwalifikowany ratownik. Trenuje Krav Maga od 9 lat z wciąż nie gasnącą pasją i ciekawością. Stale zdobywa nowe umiejętności i czerpie satysfakcje z przekazywania ich swoim podopiecznym.

 

Gustaw Marszewiecki

Związany z Krav Maga od 10 lat, instruktor Krav Maga Center lvl 2, posiadający państwowe uprawnienia instruktora boksu i strzelectwa. Wiedze o w walce wręcz czerpie dodatkowo z judo, boksu i muaythai. Na co dzień spotkacie go na zajęciach grupowych oraz indywidualnych.Posiadacz stopnia P5 w federacji Krav Maga Global, kwalifikowany ratownik. W wolnym czasie miłośnik wszelkiego rodzaju sportów ekstremalnych i adrenaliny.

Aleksandra Kaaroud

Związana z klubem Krav Maga Center od samego początku jego istnienia, najpierw jako studentka, od 2021 roku jako Instruktorka Krav Maga Center lvl 1, posiada stopień P4 w federacji Krav Maga Global. Prowadzi zajęcia głównie dla dzieci i młodzieży, jednak od czasu do czasu można ją spotkać na grupach dorosłych i kobiet. Swoją formę fizyczną buduje w oparciu o odważniki Kettlebell, której jest też instruktorką w systemie Hardstyle Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Stanisław Kozieł

Instruktor Krav Maga Center lvl 2. Swoje doświadczenie fighterskie zbierał intensywnie trenując m.in. boks, kickboxing, brazylijskie jiu-jitsu oraz MMA. Nabyte umiejętności walki zweryfikował biorąc udział w amatorskich zawodach MMA. W wolnym czasie pasjonat gier komputerowych.

Damian Dylnicki

Instruktor Krav Maga Center lvl 2. Przygodę ze światem sportów walki rozpoczął przeszło 10 lat temu. Swoje doświadczenie zbierał trenując w Polsce, Holandii oraz Niemczech. Zdobył mistrzostwo Polski i Europy w kickboxingu. Wiedzę czerpał również z takich sportów walki jak MMA, BJJ oraz Muay Thai. Jest pasjonatem oraz aktywnym zawodnikiem kickboxingu. Zawodowo zajmuje się również tlenoterapią.

Jakub Multan

Student Krav Maga Center od 2020 roku, asystent szkolący się na instruktora. Pasjonat sportów i sztuk walki. Na co dzień łączy obowiązki szkolne z nauką Krav Maga oraz przygotowaniem do roli instruktora. W wolnym czasie chętnie uprawia sporty takie jak pływanie czy jazda na rowerze.

instruktor-krav-maga-center

Mateusz Sadowski

Swoją przygodę z Krav Magą Center rozpoczął w 2020 jako Student. Organizator licznych warsztatów i wydarzeń w kontekście holistycznego zdrowia i rozwoju. W swoje wydarzenia często wprowadza elementy warsztatów z ruchu w nurcie Movement. 

Mateusz pomoże rozwiać Wasze problemy w kwestii płatności, eventów oraz bieżących kwestii organizacyjnych, a niebawem spotkacie go również na salach treningowych.