Instruktorzy

KADRA:

Jakub Skrzypczak

Instruktor Krav Maga Center lvl 3, ekspert w federacji Krav Maga Global. Posiada międzynarodowe uprawnienia federacji Krav Maga Global, a także państwowe uprawnienia m.in. instruktora kick-boxingu i boksu. Szkolił się na terenie Polski, jak również w Europie czy na Bliskim Wschodzie. Instruktor Kettlebell oraz Kettlebell Hardstyle Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, technik dostępu linowego w systemie IRATA, kwalifikowany ratownik. Pomysłodawca klubu Krav Maga Center.

Łukasz Zieliński

Instruktor Krav Maga Center lvl 3, posiada stopień G3 w federacji Krav Maga Global wraz z międzynarodowymi uprawnieniami Instruktora. Instruktor Kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, kwalifikowany ratownik. Trenuje Krav Maga od 9 lat z wciąż nie gasnącą pasją i ciekawością. Stale zdobywa nowe umiejętności i czerpie satysfakcje z przekazywania ich swoim podopiecznym.

 

Aleksandra Kaaroud

Związana z klubem Krav Maga Center od samego początku jego istnienia, najpierw jako studentka, od 2021 roku jako Instruktorka Krav Maga Center lvl 1, posiada stopień P4 w federacji Krav Maga Global. Prowadzi zajęcia głównie dla dzieci i młodzieży, jednak od czasu do czasu można ją spotkać na grupach dorosłych i kobiet. Swoją formę fizyczną buduje w oparciu o odważniki Kettlebell, której jest też instruktorką w systemie Hardstyle Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Stanisław Kozieł

Instruktor Krav Maga Center lvl 2. Swoje doświadczenie fighterskie zbierał intensywnie trenując m.in. boks, kickboxing, brazylijskie jiu-jitsu oraz MMA. Nabyte umiejętności walki zweryfikował biorąc udział w amatorskich zawodach MMA. W wolnym czasie pasjonat gier komputerowych.

Maciej Wiączek

Instruktor Krav Maga Center lvl 1. Swoją pasję rozwija od 15 lat i podczas licznych turniejów wywalczył medale na mistrzostwach Polski w  MMA oraz kickboxingu. Instruktor boksu, kickboxingu i posiadacz purpurowego pasa brazylijskiego jiujitsu. Miłośnik ciekawych opowieści fantasy i fantastycznonaukowych.

Piotr Bucior

Instruktor Krav Maga Center lvl 3, posiadacz stopnia G5. Posiada międzynarodowe uprawnienia federacji Krav Maga Global, a także państwowe uprawnienia m.in. instruktora kick-boxingu. Z Krav Maga związany od roku 2012, ze sportami walki od dziecka. Szkolił się między innymi w takich dziedzinach jak zapasy, boks czy muay thai zaś siłę buduję w oparciu o odważniki kettlebell oraz ćwiczenia na drążkach. W czasie wolnym oddaje się pasji programowania oraz górskich wycieczek.