Instruktorzy

KADRA:

Jakub Skrzypczak

Instruktor Krav Maga Center lvl 3, ekspert w federacji Krav Maga Global. Posiada międzynarodowe uprawnienia federacji Krav Maga Global, a także państwowe uprawnienia m.in. instruktora kick-boxingu i boksu. Szkolił się na terenie Polski, jak również w Europie czy na Bliskim Wschodzie. Instruktor Kettlebell oraz Kettlebell Hardstyle Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, technik dostępu linowego w systemie IRATA, kwalifikowany ratownik. Pomysłodawca klubu Krav Maga Center.

Łukasz Zieliński

Instruktor Krav Maga Center lvl 3, posiada stopień G3 w federacji Krav Maga Global wraz z międzynarodowymi uprawnieniami Instruktora. Instruktor Kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, kwalifikowany ratownik. Trenuje Krav Maga od 9 lat z wciąż nie gasnącą pasją i ciekawością. Stale zdobywa nowe umiejętności i czerpie satysfakcje z przekazywania ich swoim podopiecznym.

 

Aleksandra Kaaroud

Związana z klubem Krav Maga Center od samego początku jego istnienia, najpierw jako studentka, od 2021 roku jako Instruktorka Krav Maga Center lvl 1, posiada stopień P4 w federacji Krav Maga Global. Prowadzi zajęcia głównie dla dzieci i młodzieży, jednak od czasu do czasu można ją spotkać na grupach dorosłych i kobiet. Swoją formę fizyczną buduje w oparciu o odważniki Kettlebell, której jest też instruktorką w systemie Hardstyle Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Stanisław Kozieł

Instruktor Krav Maga Center lvl 2. Swoje doświadczenie fighterskie zbierał intensywnie trenując m.in. boks, kickboxing, brazylijskie jiu-jitsu oraz MMA. Nabyte umiejętności walki zweryfikował biorąc udział w amatorskich zawodach MMA. W wolnym czasie pasjonat gier komputerowych.