Krav Maga dla dorosłych

Krav Maga saska kępa Warszawa

Zajęcia Krav Maga dla dorosłych są dedykowane osobom od 15 roku życia niezależnie od płci i kondycji fizycznej. Na treningach uczymy technik samoobrony w walce wręcz oraz obrony przed m.in. nożem, pałką czy bronią palną.

Pierwsze miesiące treningów Krav Maga skupiają się w głównej mierze na ćwiczeniu narzędzi jak ciosy i kopnięcia, na których bazujemy w dalszym toku nauki. Jest to również czas budowania i szlifowania kondycji fizycznej, ponieważ ciało musi być sprawne, aby w razie potrzeby dobrze nam służyło. Na treningach pojawiają się też elementy taktyki walki.

W dalszym toku nauki Krav Maga grupa zaczyna korzystać z ochraniaczy na krocze, piszczele oraz z rękawic bokserskich. W tym czasie zaczynamy wprowadzać elementy walki wręcz z partnerem, jednak wszystko odbywa się z zachowaniem bezpieczeństwa wszystkich uczestników.

W międzyczasie dochodzą nowe techniki samoobrony w stójce i w parterze. Co jakiś czas pojawiają się również treningi siłowo-wytrzymałościowe, które mają na celu utrzymanie optymalnej kondycji.

Krav Maga Saska Kępa Warszawa

Ucząc się kolejnych technik, dużą wagę przywiązujemy do wytłumaczenia każdemu z uczestników kolejnych ruchów. Gdy studenci ćwiczą nowo nabytą wiedzę, mogą zawsze liczyć na pomoc Instruktora, który koryguje błędy na bieżąco. Do każdego adepta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy rozwiązania do jego możliwości.

Treningi Krav Maga mogą, lecz nie muszą przygotowywać uczestników do egzaminów na kolejne stopnie. Udział w takim egzaminie jest dobrowolny i nie jest obowiązkowy, jednak nawet nie zdając stopnia, warto wziąć w nim udział jako urozmaicenie regularnych treningów.

Struktura treningu Krav Maga jest bardzo podobna do innych ćwiczeń – zajęcia zawsze rozpoczynamy rozgrzewką, a później przechodzimy do części właściwej, na której uczymy się technik samoobrony. Trening kończymy rozciąganiem, które jest nieodzowną częścią ćwiczeń.

Jakich efektów możesz się spodziewać przy regularnym trenowaniu Krav Maga? Przede wszystkim podniesienia kondycji fizycznej oraz nauki praktycznych umiejętności, jakimi są techniki samoobrony. Już po paru miesiącach dostrzeżesz, że kilogramy gubią się same, a pewność siebie wzrasta razem z poczuciem bezpieczeństwa. Dowiesz się też jak unikać zagrożeń, co pomoże w bezpiecznym funkcjonowaniu na co dzień.

    Napisz do nas:

    Zapraszamy na treningi.

    Napisz od nas: