Dla kogo jest Krav Maga?

Krav Maga dla dzieci Warszawa

Zajęcia Krav Maga dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz kobiet! W naszej ofercie znajdziesz zajęcia dedykowane każdej grupie wiekowej, ponieważ wierzymy, że każdy jest w stanie nauczyć się systemu samoobrony Krav Maga. Zajęcia dla dzieci do spora dawka zabawy oraz nauka praktycznych umiejętności, jaką jest samoobrona. Dzieci na treningu uczą się bezpiecznego funkcjonowania na co dzień i mają okazję rozładować drzemiące w nich pokłady energii.

Krav Maga dla młodzieży Warszawa

Zajęcia Krav Maga dla młodzieży są już bardziej poważne, jednak nie oznacza to, że brakuje na nich zabawy. Naukę procedur bezpieczeństwa łączymy z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi oraz różnymi grami, tak aby nastolatkowie mieli okazję jednocześnie rozładować energię oraz nauczyć się bronić.

Krav Maga Saska Kępa Warszawa

Na zajęciach Krav Maga dla dorosłych budujemy kondycję fizyczną oraz stopniowo wprowadzamy techniki samoobrony. Treningi są dedykowane osobom od 15 r.ż niezależnie od płci i wyjściowego stanu fizycznego, Ćwicząc regularnie, Studenci szybko osiągają odpowiednią sprawność, a przy tym uczą się jak ochronić siebie oraz bliskich w sytuacji zagrożenia.

Na treningach Krav Maga dla kobiet skupiamy się przede wszystkim na problemach, na które Panie są bardziej narażone w życiu codziennym tj. ataki ze strony silniejszych mężczyzn, a także nachalne zachowanie z ich strony lub próba napaści na tle seksualnym. Skupiamy się głównie na aspektach fizycznych, dając kobietom narzędzia w postaci ciosów, kopnięć i technik, jednak uczulamy Panie również na aspekty mentalne, ucząc je asertywności oraz prewencji.