Co zyskasz trenując Krav Maga?

Poczucie bezpieczeństwa

Samoobrona dla kobiet Krav Maga

Na treningach Krav Maga nauczysz się jak prewencji oraz odpowiednich reakcji na sytuację zagrożenia. Trenując regularnie, wyszlifujesz swoje umiejętności i w przypadku ataku skrócisz czas reakcji. Dostaniesz również odpowiednie narzędzia w postaci ciosów, kopnięć i technik, które pozwolą Ci adekwatnie obronić siebie i bliskich.

Kondycja i siła

Samoobrona treningi

Trening Krav Maga to forma wysiłku fizycznego, dla której trudno znaleźć porównanie. Ćwiczenia zawierają elementy cardio, siłowe, interwałowe oraz wytrzymałościowe. Ma to niezaprzeczalny wpływ na poprawę kondycji fizycznej, siły oraz koordynacji. Nawet jeśli do tej pory prowadzisz aktywny tryb życia, gwarantujemy, że nie wyjdziesz z treningu znudzony!

Zdrowe ciało i smukła sylwetka


Ruch jest podstawą zdrowego ciała, a na treningach Krav Maga go nie brakuje! Uczęszczając regularnie na treningi, nie tylko wzmocnisz swój organizm, ale też w mgnieniu oka zgubisz zbędne kilogramy, przy okazji ucząc się praktycznych umiejętności.

Pewność siebie


Samoobrona uzbrojony w pistolet 55

Nowe umiejętności oraz polepszenie kondycji mają zbawienny wpływ na wzrost pewności siebie oraz poprawę samopoczucia. Potreningowe endorfiny sprawiają, że studenci wychodzą z sali zmęczeni i uśmiechnięci nie mogąc się doczekać kolejnego treningu.

Sympatyczna i przyjazna grupa oraz kadra

Uczestnicy zajęć w Krav Maga Center to zżyta społeczność, która ciepło przyjmuje każdego nowego członka. Jeśli w tych zaganianych czasach masz problem z poznaniem nowych znajomych – to miejsce dla Ciebie!