Szkolenia z samoobrony dla firm

OFERTA SZKOLEŃ Z SAMOOBRONY
OFERTA SZKOLEŃ Z SAMOOBRONY DLA FIRM

W czym możemy Państwu pomóc?

Treningi pozwolą rozładować stres i negatywne emocje w bezpieczny i kontrolowany sposób. Zajęcia zwiększą pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa wśród pracowników. Szkolenia pomogą w budowaniu pozytywnych relacji między pracownikami. Kursy poprawią ogólny stan zdrowia i zredukują ból w okolicy lędźwiowej kręgosłupa. Przeszkolenie z zakresu prewencji pozwoli członkom Państwa zespołu unikać sytuacji niebezpiecznych. Treningi wyposażą Państwa pracowników w narzędzia niezbędne do samoobrony.

Dlaczego my?

Kadra Krav Maga Center to eksperci w federacji Krav Maga Global szkolący się w Polsce, Europie oraz na Bliskim Wschodzie. Posiadamy międzynarodowe uprawnienia instruktorskie. Jesteśmy pełnoetatowymi szkoleniowcami, a naszym priorytetem jest przekazywanie wiedzy w sposób przystępny i bezpieczny dla uczestników naszych zajęć. Od lat tworzymy programy szkoleniowe mające na celu naukę praktycznych procedur bezpieczeństwa osobistego, wczesnego rozpoznawania, prewencji i deeskalacji agresji, naukę podstaw samoobrony. Zajmujemy się organizacją zamkniętych szkoleń jednodniowych, weekendowych, cyklicznych a także tworzeniem eventów i szkoleń wyjazdowych.

We współpracy z byłym dowódcą jednostki GROM, Grzegorzem „Ma-kenem” Mikłusiakiem stworzyliśmy kompleksowe szkolenie dla liderów biznesu. Program szkolenia składa się z części merytorycznej o zakresie przywództwa, a także części treningowej, której celem jest uzbrojenie menadżerów w narzędzia z zakresu samoobrony i bezpieczeństwa osobistego. Treści zajęć zostały zaplanowane tak, aby włączyć ćwiczenia i zadania mające na celu zbliżenie uczestników oraz dostarczyć wskazówek dla osób, które na co dzień muszą radzić sobie ze stresem, odpowiedzialnością i zarządzaniem zespołami. Dodatkowo, uczestnicy otrzymają wskazówki dotyczące dbania o swoje wewnętrzne spokojne samopoczucie i dobrostan psychiczny.

Grzegorz Maken - więcej informacji

DO TEJ PORY ZAUFALI NAM: