Instrukcja jak się zarejestrować oraz opisy karnetów (kliknij) >>>

Kliknij w baner i sprawdź dostępne terminy. 

Stworzyliśmy przyjazne miejsce, gdzie Studenci mają możliwość uczyć się samoobrony na bazie  systemu Krav Maga. Mistrz Eyal Yanilov zwykł mawiać „Kiedyś ludzie przychodzili do mnie i mówili, że Krav Maga uratowała im życie. Dziś coraz częściej przychodzą i mówią, że Krav Maga odmieniła ich życie”. 

Pozwól, że odmienimy Twoje życie, a w razie realnego zagrożenia nauczymy Cię jak przetrwać.

Zapraszamy na zajęcia! 

Krav maga dla dorosłych

Więcej o zajęciach...

Krav Maga dla dorosłych

Krav maga dla dzieci

Więcej o zajęciach...

Krav Maga dla młodzieży Warszawa

Krav maga dla młodzieży

Więcej o zajęciach...

Trening kettlebell

Więcej o zajęciach...

Treningi indywidualne

Więcej o zajęciach...

Samoobrona dla Kobiet

Więcej o zajęciach...

Skuteczna samoobrona

Czym jest Krav Maga?

Krav Maga Saska Kępa Warszawa

Krav Maga to system samoobrony wymyślony w latach 30. XX wieku przez Imiego Lichtenfelda. Na przestrzeni lat ewoluował oraz przerodził się w usystematyzowane procedury bezpieczeństwa osobistego.

Krav Maga jest systemem interdyscyplinarnym czerpiącym m.in. z boksu, judo, jiu-jitsu czy muay thai. Techniki bazują na naturalnych odruchach, dlatego nauka jest szybka, przyjemna i satysfakcjonująca.

Samoobrona, jak się obronić Warszawa

Przyjazny klub

O Krav Maga Center

Samoobrona rodzina krav maga

Misją Krav Maga Center jest szerzenie wiedzy oraz umiejętności z zakresu systemu i procedur bezpieczeństwa Krav Maga. W Klubie stawiamy na rozwój zarówno Uczestników, jak i Instruktorów.

Kadra Instruktorska nieustannie bierze udział w szkoleniach i seminariach, aby przekazywać Studentom rzetelną i aktualną wiedzę. Cały czas szukamy udoskonaleń i nowinek, które mogą być przydatne w procesie nauczania oraz uzupełnień do regularnych treningów Krav Maga.

Krav maga Warszawa

Zajęcia dla ciebie

Co zyskasz trenując Krav Maga?

Poczucie bezpieczeństwa

Samoobrona dla kobiet Krav Maga

Na treningach Krav Maga nauczysz się jak prewencji oraz odpowiednich reakcji na sytuację zagrożenia. Trenując regularnie, wyszlifujesz swoje umiejętności i w przypadku ataku skrócisz czas reakcji. Dostaniesz również odpowiednie narzędzia w postaci ciosów, kopnięć i technik, które pozwolą Ci adekwatnie obronić siebie i bliskich.

Kondycja i siła

Trening Krav Maga to forma wysiłku fizycznego, dla której trudno znaleźć porównanie. Ćwiczenia zawierają elementy cardio, siłowe, interwałowe oraz wytrzymałościowe. Ma to niezaprzeczalny wpływ na poprawę kondycji fizycznej, siły oraz koordynacji. Nawet jeśli do tej pory prowadzisz aktywny tryb życia, gwarantujemy, że nie wyjdziesz z treningu znudzony!

Samoobrona treningi

Zdrowe ciało i smukła sylwetka

Ruch jest podstawą zdrowego ciała, a na treningach Krav Maga go nie brakuje! Uczęszczając regularnie na treningi, nie tylko wzmocnisz swój organizm, ale też w mgnieniu oka zgubisz zbędne kilogramy, przy okazji ucząc się praktycznych umiejętności.

Pewność siebie

Nowe umiejętności oraz polepszenie kondycji mają zbawienny wpływ na wzrost pewności siebie oraz poprawę samopoczucia. Potreningowe endorfiny sprawiają, że studenci wychodzą z sali zmęczeni i uśmiechnięci nie mogąc się doczekać kolejnego treningu.

Samoobrona uzbrojony w pistolet 55

Sympatyczna i przyjazna grupa oraz kadra

Uczestnicy zajęć w Krav Maga Center to zżyta społeczność, która ciepło przyjmuje każdego nowego członka. Jeśli w tych zaganianych czasach masz problem z poznaniem nowych znajomych – to miejsce dla Ciebie!

Zajęcia dla Kobiet, dzieci i mężczyzn

Dla kogo jest Krav Maga?

Krav Maga dla dzieci Warszawa

Zajęcia Krav Maga dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz kobiet!

W naszej ofercie znajdziesz zajęcia dedykowane każdej grupie wiekowej, ponieważ wierzymy, że każdy jest w stanie nauczyć się systemu samoobrony Krav Maga.

Zajęcia dla dzieci do spora dawka zabawy oraz nauka praktycznych umiejętności, jaką jest samoobrona. Dzieci na treningu uczą się bezpiecznego funkcjonowania na co dzień i mają okazję rozładować drzemiące w nich pokłady energii.

Krav Maga dla młodzieży Warszawa

Zajęcia Krav Maga dla młodzieży są już bardziej poważne, jednak nie oznacza to, że brakuje na nich zabawy. Naukę procedur bezpieczeństwa łączymy z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi oraz różnymi grami, tak aby nastolatkowie mieli okazję jednocześnie rozładować energię oraz nauczyć się bronić.

Krav Maga Saska Kępa Warszawa

Na zajęciach Krav Maga dla dorosłych budujemy kondycję fizyczną oraz stopniowo wprowadzamy techniki samoobrony. Treningi są dedykowane osobom od 15 r.ż niezależnie od płci i wyjściowego stanu fizycznego, Ćwicząc regularnie, Studenci szybko osiągają odpowiednią sprawność, a przy tym uczą się jak ochronić siebie oraz bliskich w sytuacji zagrożenia.

Na treningach Krav Maga dla kobiet skupiamy się przede wszystkim na problemach, na które Panie są bardziej narażone w życiu codziennym tj. ataki ze strony silniejszych mężczyzn, a także nachalne zachowanie z ich strony lub próba napaści na tle seksualnym. Skupiamy się głównie na aspektach fizycznych, dając kobietom narzędzia w postaci ciosów, kopnięć i technik, jednak uczulamy Panie również na aspekty mentalne, ucząc je asertywności oraz prewencji.

Sztuki walki, sporty walki, systemy walki – czym jest Krav Maga?

Czy Krav Maga jest skuteczna?

PÓŁKOLONIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 05.08-09.08.2024

PÓŁKOLONIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 15.07-19.07.2024

PÓŁKOLONIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 24.06-28.06.2024

    Napisz do nas: